Bitkisel ReçetelerDiyetlerGenel Sağlık

Tarçınlı Süt İle Zayıflama

Tarçınlı Süt Kürü ile  Zayıflayın , Tarçınlı Süt ile Zayıflama Yönteminde Dikkat Edilecekler,Tarçınlı Süt Ne Zaman İçilmeli Ne Kadar Sürmeli  Tarçınlı Süt Ne Zaman İçilmeli Ne Kadar Sürmeli  ,Tarçınlı Süt Nasıl Yapılır?

Aslında tarçınlı süt ile zayıflama yapılan diyet rejimine bir destek olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoksa sadece tarçınlı süt ile kilo vermeniz mümkün değildir. Özellikle kan şekerinin düşmesinden kaynaklı sık sık yeme isteği gelenlere; tarçınlı yoğurta alternatif olarak tarçınlı süt ile zayıflama katsayınızı nasıl arttıracağınızdan bahsedeceğiz.

Tarçınlı Süt Kürü ile  Zayıflayı

Tarçınlı Süt Kürü ile  Zayıflayın

Fazla kilolar son yıllarda hemen hemen herkesin en büyük sorunları arasında görülüyor. Kime sorsanız kilo vermek için bir yöntem deniyor. Bizler de sizlere en kolay ve güzel diyetleri ya da etkili zayıflama yöntemlerini sunduğumuz blog sayfamızda ani kan şekeri düşmeleri ve tatlı krizlerinizi önlemeniz için  tarçınlı süt diyetinden bahsedeceğiz. Özellikle fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin tükettiği tarçın, süt ile birleştiğinde size ayda 4 kiloya kadar verdirebiliyor.  Nasıl mı ? Zaten size diyet uygularken kilo vermenizi engelleyen şey  arada yaptığınız tatlı kaçamaklarıdır. Tarçınlı süt ise bu kaçamaklarınıza son vererek kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Tarçınlı Süt ile Zayıflama Yönteminde Dikkat Edilecekler 

Diyet  konusunda her işte olduğu gibi bir denge vardır. Üç denge adı verilen bu yöntemde karbonhidrat metabolizmanızın, yeterli kalsiyum alınmasının ve yeterli protein alınmasının dengesi iyi sağlanmalıdır. Tüm bu dengenin üçü de süt içerisinde mevcuttur. Üstelik sütün %87’lik bir kısmı da sudan oluşmaktadır. Gün içerisinde yapılan yanlış tercihler ve yanlış beslenme kan şekerinde düzensizliklere ve metabolizmada yavaşlamaya ve hatta kilo almaya bile neden olmaktadır.

Tarçın, kan şekerini  düzenlerken. Süt, içeriğindeki kalsiyum  kemiklerinizi güçlendirecek ve sizin daha enerjik olmanızı sağlayacaktır.

Tarçınlı Süt Ne Zaman İçilmeli Ne Kadar Sürmeli 

 

Eğer metabolizmanızda bir sorun yok ise günde 2 bardak tarçınlı süt içerek ayda 2 ile 4 kilo arasında kilo vermeniz mümkün. Tabi ki bunun yanında yediklerinize de dikkat etmeli ve hareketli olduğunuz zamanları çoğaltmalısınız. Eğer metabolizmanızda herhangi bir sorun varsa ayda vereceğiniz kilo çok daha az olabilmektedir.  Özellikle sütün kan şekerini aniden yükseltmemesi ya da aniden düşürmemesi ile sağlanan denge sizlere yavaş yavaş yağ yakımının gerçekleşmesini sağlıyor. Tarçınlı sür ile zayıflama , sizde herhangi bir sağlık problemine yol açmasa da bir ay uyguladıktan sonra ara vermelisiniz.

Tarçınlı Süt Nasıl Yapılır?

Tarçınlı Süt Nasıl Yapılır?Öncelikle sütünüzü soğuk ya da sıcak olarak tüketebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercih edeceğiniz bir durumdur. Tarçınlı sütü yaparken toz tarçın çubuk tarçından daha etkili olarak görülmektedir. Lakin eğer çubuk tarçın kullanmak istiyorsanız bu da mümkün. Günde 2 kere 1 bardak sütün içine 1 çay kaşığı tarçını ekleyerek taneleri ile birlikte içmelisiniz. Tarçın aynı zamanda tatlı krizleriniz ile de baş etmenizi sağlayacak bir maddedir. Bu sayede hem diyetinizi bozmamış olacak hem de ayda 4 kilo vermiş olacaksınız.

Devamını Gör

SanalDoctor

sanaldoctor.com administrator

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir