DiyetlerGenel Sağlık

3 Günde Tam 5 Kilo Verin

3 Günde Tam 5 Kilo Verdiren Şok Diyet, 5 Kilo 3 Günde Gidecek

Sizlere sağlıklı olmayan ve güvenmediğimiz fakat sizlerin talepleri doğrultusunda hazırladığımız şok diyet tariflerinden birini vereceğiz. Başta da söylediğimiz gibi şok diyetler hızlı kilo vermenize neden olmasından kaynaklı önerilen diyet programları değildir. Uygulanan diyetin sorumluluğu size aittir.

3 Günde Tam 5 Kilo Verdiren Şok Diyet

Yaz aylarında çok daha fit ve güzel görünmek için kış aylarında diyet yapmalı ve beslenmemize dikkat etmeliyiz. Kışın nasıl olsa dışarıya çok fazla çıkmadığımız için yemek yeme konusunu biraz kaçırıyor ve kilo alıyoruz. Yaz ayları yaklaşırken de aldığımız 3-5 kiloyu nasıl vereceğiz diye düşünüyoruz. İşte size bu konuda yardımcı olabilecek şok diyet modeli karşınızdadır.3 Günde Tam 5 Kilo Verdiren Şok Diyet

Unutmamalısınız ki şok diyetler sadece belirtildiği gün kadar yapılmalı ve sonrasında bir süre ara verilmelidir. Bu ara verilen süre boyunca da beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir ve kesinlikle aynı diyet süre bitmeden tekrarlanmamalıdır. Sizlere tarifini vereceğimiz diyet ile  3 gün gibi kısa bir sürede 5 kilo verebileceksiniz. Tarifini aşağıda bulacağınız bu şok diyeti kesinlikle belirtilen süre kadar yapmalısınız. Ayrıca yapmamanız gereken süre boyunca da diyeti uygulamamalısınız.

5 Kilo 3 Günde Gidecek

Öncelikle bilmeniz gerekir ki bu şok diyetler belli gün sayısınca yapılırlar. Bu şok diyet ise sadece 3 gün yapılmaktadır. Sonrasında ise 2 ay ara verilmeli ve istenirse yeniden 3 gün şeklinde yapılabilmektedir.

3 günlük şok diyet süresince her gün 3 litre suyu kesinlikle içmeniz gerekmektedir. Bunun yanında yine bu 3 gün boyunca 30 dakika koşmalısınız. Bu şekilde uygulanacak olan şok diyet size kilo kaybı görmenizi sağlayacaktır. 3 gün boyunca aynı şeyler yapılmakta ve yenilmektedir.

Sabah:

Aç karnına yarım bardak içme suyuna yarım limonun suyu sıkılarak kahvaltıdan önce içilmelidir. Sonrasında kahvaltıda 1 bardak şekersiz çay, bitki çayı veyahut kahve tercih edilebilir. Yanında 1 adet salatalık, 1 yaprak marul, yarım demet roka, 2 tane yumurta ve yarım demet maydanoz tüketmelisiniz.

5 Kilo 3 Günde Gidecek

Ara öğün:

Kahvaltı sonrasında öğlen yemeğine kadar olan sürede bir kere 1 tane yeşil elma tüketmeniz gerekmektedir.

Öğlen:

Öğlen yemeğinizi 1 kâse yoğurt, istenildiği kadar yeşillik, 1 adet salatalık ve 1 kâse yağsız çorba ile yapmalısınız.

Akşam:

Akşam yemeğiniz diğer öğünlere göre daha hafif. Akşam yemeğinde sadece yağsız sebze çorbası, 1 kâse yoğurt ve 1 adet elma var.

 

Şok diyet uygulamalarını bizler çok tercih etmesekte kadınların bazı özel günler için uygulamak istedikleri bir diyet modeli olarak sizlere sunduk. Sağlıklı kalmak adına her zaman sağlıklı beslenmek ve sağlıklı yaşamak önemlidir. Sağlıklı günler dileriz.

Devamını Gör

SanalDoctor

sanaldoctor.com administrator

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir